Мої видання

vydannya_citata

 

 

Ольга Масалітіна, українська письменниця: «У мене дві найбільші любові у світі – це діти і книги. Тому для мене немає більшого щастя, ніж дарувати знання молодим матусям і радість — їхнім дітям!»

 

IMG_5551Книга для дітей молодшого шкільного віку «Корабель уяви», 2016 рік

Завантажити «Корабель уяви»

Це перша книжка Ольги Масалітіної у жанрі «дитяча проза». Це історія про неймовірні пригоди звичайної дівчинки Аліси, прототипом якої стала 10-річна дочка письменниці, та її друзів нашим загадковим Всесвітом.

Перед читачем — твір, що пропагує сімейні цінності і любов до своєї рідної землі. З одного боку, це книжка-гра, експеримент із яскравими текстами та цікавими ілюстраціями, з іншого – це пізнавальна книга, наповнена фактами про навколишній та внутрішній світ людини, що покликана поглибити знання дітей молодшого шкільного віку та заохотити їх до читання.

Перше видання «Корабля уяви» вийшло у 2016 році тиражем 1000 екземплярів і включає 7 розділів, присвячених різним аспектам життя сучасної дитини:

  1. «Привіт» з планети Земля.

Цей розділ знайомить маленьких читачів із масштабами нашого Всесвіту, допомагає усвідомити місце нашої країни на мапі світу та занурює їх в атмосферу неймовірних пригод.

  1. Карпатські дива.

У цьому розділі діти дізнаються багато цікавого про мальовничі Карпати, їхню флору та фауну та вчаться берегти природу.

  1. Жахливі наслідки ліні.

Цей розділ присвячений питанню гігієни. Маленькі дослідники дізнаються, які прості дії потрібно  виконувати щодня, щоб залишатися здоровими.

  1. Дивосвіт води.

Діти поринуть у Світовий океан і познайомляться із морськими тваринами. Також у цьому розділі піднято питання забруднення навколишнього середовища та важливості правильного питного режиму — що має неабияке значення для здоров’я дітей молодшого шкільного віку.

  1. У самому серці техніки.

У часи Інтернету та смартфонів тема гаджетів цікавить дітей практично з пелюшок. Цей розділ присвячений сучасним технологіям та різноманітним винаходам. Діти дізнаються про відомих на весь світ українських винахідників а також про тих, хто зробив важливі для людства відкриття у підлітковому віці, що обов’язково надихне їх на особисті досягнення.

  1. Друзі з Космосу.

У цьому розділі діти отримають базові знання про Космос та місце нашої планети у ньому. Також тут піднімається питання дружби та сімейних цінностей – саме після неймовірних пригод на цікавій, але чужій планеті, нашим мандрівникам захочеться повернутися до своєї рідної країни та до своїх близьких.

  1. А який твій Корабель уяви?

Цей розділ присвячений питанню духовності та покликаний заохотити маленьких чомучок до читання. Виявляється, магічний Корабель уяви є вдома у кожного – це книга! Книга може перенести у майбутнє, у минуле, у будь-який куточок Всесвіту і дати відповідь на безліч запитань! І керувати цим Кораблем вміє кожна дитина: потрібно лише ввімкнути…уяву!

* Також всередині книги є гра, створена за її мотивами – це стане чудовою розвагою для дітей та альтернативою комп’ютерам та планшетам.

Зовсім скоро планується нове видання «Корабля уяви», тому письменниця заохочує всіх дітей України надсилати до редакції свої малюнки, історії та ідеї подальших пригод Аліси та її друзів і планує використати найкращі із них у наступному виданні.

 

500147enciklopediyaЕнциклопедія для батьків «Ви та Ваш малюк», з 1997 року

Загальний наклад: 1 050 000 примірників

Авторське свідотство (рус)Авторське свідотство (укр)

У квітні 2013 року було видано ювілейний мільйонний тираж енциклопедії.

Це унікальна книга, яка стала першим адаптованим до українських реалій виданням, що висвітлює питання підготовки до материнства, розвитку, харчування і виховання дитини від народження до 10 років і включає рекомендації провідних українських спеціалістів: педіатрів, неонатологів і гінекологів. Це видання надає вичерпну інформацію всім молодим батькам, які хочуть, щоб їхні дітки росли здоровими та щасливими.

Енциклопедія «Ви та Ваш малюк» входила до складу «Пакунка малюка» і поширювалася безкоштовно серед породіль у пологових будинках України. Проект реалізовувався під патронатом Прем’єр-міністра та Президента України. В останні роки енциклопедія видається під керівництвом Асоціації сімейної медицини. Виходить щорічно українською та російською мовами.На сьогодні вже було здійснено 11 перевидань, загальним накладом 1 050 000 примірників.

Рецензентами енциклопедії стали: голова Всеукраїнського фонду Надії і Добра, екс-міністр у справах сім`ї, дітей та молоді Валентина Довженко; доктор медичних наук, професор, заслужений лікар України, завідувач кафедри педіатрії №2 НМАПО імені П.Л. Шупика В`ячеслав Бережний; доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри неонатології НМАПО імені П.Л. Шупіка, заслужений діяч науки і техніки, головний позаштатний спеціаліст з неонатології МОЗ України Єлизавета Шунько, а також кандидат наук з деожавного управління, заслужнений лікар України Володимир Загородній.

 

2

2-22-3Посібник «Про найщасливішого малюка», з 2013 року

Наклад: 35 000 екз.

Авторське свідотство

Це навчальні цикли для майбутніх та молодих батьків, які виходять двічі на рік, починаючи з 2013 року в рамках проекту «Усвідомлене батьківство», ініціативу проведення якої підтримали департаменти охорони здоров’я України. У створенні посібників беруть участь провідні спеціалісти МОЗ України та представники Української асоціації сімейної медицини.

У цих посібниках можна знайти відповіді на всі питання батьківства, починаючи з перших днів запліднення і до чотирирічного віку малюка. Тираж посібника на 6 місяців складає 35 000 екземплярів та розповсюджується по всій Україні.

Рецензентами посібника стали: доктор медичних наук, професор, заслужений лікар України, завідувач кафедри педіатрії №2 НМАПО імені П.Л. Шупика В`ячеслав Бережний і завідуюча кафедри сімейної медицини НМАПО імені П.Л. Шупика, професор Людмила Хіміон. Науковими консультантами виступили: акушер-гінеколог, перинатальний психолог Олександр Кобаса; доктор медичних наук доцент кафедри акушерства, гінекології і перинатології НМАПО імені П.Л. Шупика, лікар акушер-гінеколог вищої категорії Ольга Горбунова; кандидат медичних наук, медичний консультант клініки «Familia», член Інтернаціональної, Української та Південно-Африканської асоціації гомеопатів Катерина Цветкова; ортопед-травматолог, лікар вищої категорії Клінічної лікарні №12, Ортопедичного центру ендопротезування, хірургії і реабілітації Микола Бабич; гінеколог-ендокринолог, лікар вищої категорії, кандидат медичних наук Катерина Соколова; кандидат медичних наук, доцент кафедри дитячих і підліткових захворювань НМАПО імені П.Л. Шупика Ірина Горячева, а також медичний директор проекту Вікторія Фальман.

 

3Книжечка-підказочка для моєї мамочки, 2012 рік

Наклад: 1000 екз.

Авторське свідотство

«Книжечка-підказочка для моєї мамочки» – це історія про звичайних українських підлітків, які проходять непростий і по-своєму унікальний шлях дорослішання. Тинейджери прагнуть чимскоріш покинути чарівний світ дитинства, але в них стільки питань, проблем і у кожного — своя особлива система цінностей, що лише формується.

Роль батьків у цьому процесі важко переоцінити, і саме зараз особливо легко втратити той неймовірний зв’язок між мамою і дитиною одним необережним словом чи судженням. Але у чарівному світі нашої книжечки є дуже корисна річ – додаток «Усвідомлене батьківство», який можна встановити на свій телефон чи комп’ютер. Голосовий помічник Сінді, що «живе» у цій програмі завжди підкаже розгубленим батькам, як краще діяти у тій чи іншій ситуації.

 

 

5Міні-енциклопедія для батьків «Твій малюк», 2001-2003 рік

Наклад: від 50 000 екз.

Авторське свідотство

Цей довідник видавався в рамках серії «Усвідомлене батьківство» і містив практичні поради і рекомендації провідних спеціалістів з харчування, розвитку і виховання дитини у найважливіший і найвідповідальніший період її життя – у перший рік.

Реалізовано для: ТМ Huggies, компанія Kimberly-Clark

Рецензентами міні-енциклопедії стали: доктор медичних наук, професор, заслужений лікар України, завідувач кафедри педіатрії №2 НМАПО імені П.Л. Шупика В`ячеслав Володимирович Бережний та доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри неонатології НМАПО імені П.Л. Шупика, заслужений діяч науки і техніки, головний позаштатний спеціаліст з неонатології МОЗ України Єлизавета Євгеніївна Шунько.

 

 

4Український журнал, присвячений питанням материнства і дитинства «Мама и Я», 1999 – 2006 рр.

Наклад: 70 000 екз.

«Мама и Я» став першим українським часописом, що містив у собі практичні рекомендації для українських батьків щодо усвідомленого підходу до виховання дітей, розповідало про засоби та методи догляду за малюком від народження, про дитячу і сімейну психологію та допомагало молодим батькам зорієнтуватися на рику товарів та послуг для дітей.

Обкладинки журналу «Мама и Я» двічі перемагали у Всеукраїнському конкурсі «Обкладинка року» в номінації «Сімейні видання».

Журнал із такою назвою виходить і досі: у 2006 році авторські права на ТМ МАМА и Я були передані компанії «Едіпресс».

 

0013600138

00137